Banky

Co je nového v jednotlivých bankách

Díky ČSOB Golf Rendez Vous 2008 je v ČR o jednoho majitele vozu Jaguar více

By admin • Feb 1st, 2009 • Category: ČSOB

Třetí ročník golfového turnaje pro pozvané klienty „ČSOB Golf Rendez Vous 2008“, jehož finále se konalo 27. září 2008 v golfovém resortu Ypsilon v Liberci, přinesl zajímavé překvapení. Klientka Jitka Andrysová z Nové Ameriky, členka NACC, zahrála na tříparové třinácté jamce libereckého golfového hřiště svoji životní hole in one. Bezchybná trefa ze vzdálenosti 153 metrů jí vynesla výhru v hodnotě téměř 700 000 korun: nový Jaguar X – Type. Partnerem, který cenu do vložené soutěže věnoval, je firma AMT Group a. s., výhradní dovozce vozů Jaguar a Land Rover. Výherkyně si automobil převzala 23. ledna 2009.

I přes to, že golfistka zahranými 36 body nezlepšila svůj handicap 15,5 a ve své kategorii skončila na čtvrtém místě, může právem považovat zářijový turnaj za úspěšný. V pátek 23. ledna 2009 bylo nové auto slavnostně předáno výherkyni za účasti zástupců firmy AMT Group a ČSOB.

„Výherkyni gratulujeme a věříme, že i v příštím roce při čtvrtém ročníku ČSOB Golf Rendez Vous budeme svědky dalších skvělých sportovních výkonů,“ komentovala výhru Irena Zatloukalová z externí komunikace ČSOB.

ČSOB Golf Rendez Vous je golfový turnaj pro pozvané klienty banky. Hraje se systémem Stableford ve třech hendikepových kategoriích. Turnaj má devět regionálních klání. Z každého z nich postupují do finále dva hráči - muž s nejlepším výsledkem ve své kategorii a ve své kategorii nejlépe umístěná žena. Dále do finále postupuje z každého turnaje hráč s nejlepším celkovým výsledkem. Jednotlivé regiony mohou ještě nominovat do finále čtyři hráče na tzv. divokou kartu. Hlavní soutěž doplňují tradiční vložené sout

Tagged as: ,

admin is
Email this author | All posts by admin

Leave a Reply