Banky

Co je nového v jednotlivých bankách

Nový Osobní účet České spořitelny Student: nejvariabilnější studentský účet na českém trhu

By admin • Feb 25th, 2009 • Category: Česká spořitelna

Také studenti mají od 16. února 2009 možnost sestavit si účet přesně podle svého. S novým Osobním účtem České spořitelny Student mají k dispozici stejně širokou nabídku produktů a služeb jako majitelé standardního Osobního účtu České spořitelny, tedy 13 volitelných služeb v produktech Standard, Plus a Speciál. Mohou si tak nastavit služby, které zatím nebyly studentům dostupné, jako např. Výběry z bankomatů České spořitelny zdarma nebo Platby v rámci České spořitelny či ČR zdarma. Od 15 let věku získají studenti mezinárodní embosované karty, nabídka debetních karet se celkově rozšířila, přibyly i prestižní zlaté debetní karty. Při platbě kartou u vybraných obchodníků mohou studenti využít až 15% slevu díky slevovému programu Partner. Od letošního února mají všichni majitelé Osobního účtu České spořitelny také možnost sjednat Úrazové pojištění přímo k účtu. Benefitem pro studenty zůstává příspěvek na vedení ISIC karty ve výši 200 Kč ročně. Od 2. února 2009, kdy Česká spořitelna nový studentský účet začala testovat, sjednalo Osobní účet České spořitelny Student už více než 6 tis. klientů.

„Navázali jsme na úspěch Osobního účtu České spořitelny a rozhodli se jeho nabídku rozšířit i pro studenty. Studentský účet zahrnuje věkově velmi různorodou skupinu klientů. Je jasné, že patnáctiletý středoškolák má jiný životní styl a jiné potřeby než osmadvacetiletý doktorand. Ustupujeme tedy od předdefinovaného balíčku a nabízíme účet, který je vůbec nejvariabilnějším studentským účtem na českém trhu,“ uvedl Petr Bobysud, ředitel odboru klientské segmenty České spořitelny.

Osobní účet České spořitelny Student je poplatkově zvýhodněn - zcela zdarma si student vybere tři produkty z pásma Standard. Možnost dalšího cenového zvýhodnění představuje Program výhod České spořitelny ve své studentské variantě. Pro získání slevy stačí pouze přistoupení k programu a jedna příchozí platba na Osobní účet České spořitelny Student měsíčně (aktivní účet). Výše slevy se odvíjí buď podle sumy měsíčních příchozích transakcí na účet (kreditní obrat) nebo podle aktuální výše uložených i vypůjčených peněz v celé Finanční skupině České spořitelny (bilanční suma).

Program výhod České spořitelny Student - podmínky pro získání slevy
Aktivní
účet
Kreditní obrat na účtu nebo Bilanční suma Sleva
Ano každý aktivní klient každý aktivní klient 10 %
Ano min. 5 tis. Kč min. 60 tis. Kč 25 %
Ano min. 10 tisKč min. 100 tis. Kč 50 %
Ano min. 15 tis. Kč min. 200. Kč 75 %
Ano min. 20 tis. Kč min. 1 mil. Kč 100 %

Novinkou ke standardnímu i studentskému Osobního účtu České spořitelny je úrazové pojištění sjednané jako volitelná služba přímo k účtu. Pojištění se vztahuje na případy úrazu s trvalými následky (jednorázová výplata až 300 tis. Kč) a pokrývá také náklady na pobyt v nemocnici a další výdaje spojené s léčením (denní odškodné až 300 Kč).

Studenti si mohou v rámci Osobního účtu České spořitelny Student sjednat kontokorent, k dispozici je dále i zvýhodněná Chytrá karta České spořitelny pro studenty s prvním pásmem služeb zdarma. Úvěrový rámec ke kontokorentu a Chytré kartě České spořitelny je pro studenty celkem až 40 tis. Kč a poskytuje se bez ručitele.

Po dokončení studia účet nezaniká, je automaticky převeden na základní nastavení Osobního účtu České spořitelny. Naprostá většina studentů zůstává po skončení studia i nadále klienty České spořitelny.

Tagged as: , ,

admin is
Email this author | All posts by admin

Leave a Reply