Banky

Co je nového v jednotlivých bankách

Pavel Prokop posílí segment Korporátní bankovnictví ČSOB

By admin • Aug 13th, 2009 • Category: ČSOB

Od 17. srpna 2009 se novým ředitelem útvaru Řízení segmentu Korporátního bankovnictví ČSOB stává Pavel Prokop. Do nové funkce přichází z pozice ředitele útvaru Přímý prodej ČSOB, který úspěšně vedl od roku 2007.

Pavel Prokop „Jmenováním Pavla Prokopa do funkce ředitele útvaru získává segment Korporátního bankovnictví ČSOB významnou posilu. Vzhledem k jeho dlouholetým zkušenostem a předchozím výsledkům lze očekávat, že jeho nástup do nové funkce bude velkým přínosem jak pro daný segment, tak především pro klienty naší banky,“ říká Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB odpovědný za Lidské zdroje a transformaci.

Pavel Prokop se na své nové pozici stane členem týmu ČSOB Korporátní a institucionální bankovnictví, které klientům nabízí nejširší portfolio finančních služeb a produktů na českém trhu. Ty zahrnují jak tradiční produkty platebního styku a firemního financování, tak inovativní řešení vhodná pro řízení firemních rizik a investice velkého rozsahu. Pavel Prokop nastoupí na místo, které ke konci dubna uvolnil Jiří Mikuláš, který odešel mimo bankovní sektor.

Pavel Prokop absolvoval Vysokou školu ekonomickou v roce 1998. Během studií se zúčastnil stáží v Siemensu v německém Erlangenu a ve Farmers Saving Bank & Trust v americké Iowě. Po absolutoriu VŠE nastoupil na pozici obchodního zástupce společnosti Alca plast, Ltd., odkud přešel do Winvest Financial Advisers, Ltd., kde měl na starosti správu klientského finančního portfolia.

V letech 1999 a 2000 byl zodpovědný za rozvoj obchodní sítě v ČR a SK a business managament ve společnosti Fiat ČR, odkud jeho cesta vedla do společnosti Bankovní informační technologie, s.r.o., kde zastával funkci jednatele a obchodního ředitele. S ČSOB je pak profesionální kariéra Pavla Prokopa (34) spojena od počátku roku 2006, kdy nastoupil na pozici ředitele útvaru Karty ČSOB.

Tagged as: ,

admin is
Email this author | All posts by admin

Leave a Reply