Banky

Co je nového v jednotlivých bankách

Perfektní vklad České spořitelny zajistí výplatu výnosu předem

By admin • Feb 1st, 2009 • Category: Česká spořitelna

Od začátku roku 2009 nabízí Česká spořitelna nový vkladový produkt - Perfektní vklad České spořitelny. Klientům nabízí zhodnocení peněz uložených v bance na dobu 48 měsíců s výnosem 2,52 % p.a*. Unikátní vlastností Perfektního vkladu je výplata poloviny již při založení produktu. Pokud si klient například uloží 100 tis. Kč, odnese si předem 4 284* Kč.

„Poptávka po vkladových produktech se výrazně zvýšila, klienti mají zájem o bezpečnost a jistotu zhodnocení svých prostředků. Reagujeme na tuto rostoucí poptávku novým vkladovým produktem. Je unikátní tím, že klientům vyplatíme polovinu výnosu předem, je to tak trochu vklad naruby,“ vysvětlil přednosti novinky Martin Techman, ředitel úseku rozvoj obchodu České spořitelny. „Dopředu získanou sumu mohou klienti například dále zhodnotit díky jinému produktu z naší nabídky. Navíc je tento úrok svým způsobem ochráněný od inflace,“ doplnil výhody Martin Techman.

Úroková sazba je garantovaná po celou dobu trvání produktu. Klient může vložit 100 tis. nebo 200 tis. Kč a to hotově či bezhotovostním převodem ze svého účtu. Založení a vedení vkladu je zdarma.

Po skončení vkladového období klient získá zpět peníze i s druhou půlkou výnosu. Prostředky může vybrat nebo rozložit do dalších produktů České spořitelny.

Perfektní vklad České spořitelny je ze zákona pojištěn a to do 100 %, maximálně 50 tis. eur.

*při úrokových sazbách České spořitelny platných k 1. lednu 2009

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Tagged as: ,

admin is
Email this author | All posts by admin

Leave a Reply