Banky

Co je nového v jednotlivých bankách

Samoobslužné zóny spojují praktičnost se zajímavým designem

By admin • Feb 16th, 2009 • Category: Česká spořitelna

Už více než půl roku máte možnost využívat tzv. samoobslužné zóny. Jde o prostor, ve kterém sami vyřídíte základní transakce rychle a jednoduše, aniž byste byli vázáni na čekací dobu nebo otevírací dobu pobočky. Samoobslužné zóny jsou nejen praktické, ale také atraktivní co se designu týče.

A právě za design samoobslužných zón s nabídkou služeb SERVIS 24 získala společnost Story design, která pro Českou spořitelnu vzhled samoobslužných zón navrhla, v soutěži POPAI ZLATÁ KORUNA POP AWARDS v kategorii Finance první cenu. Oceněno bylo zejména řešení zóny, které upoutává pozornost a pobízí k vyzkoušení nových nabízených služeb, a variabilita celého konceptu, který se snadno přizpůsobí nejrůznějším prostorovým nárokům.

V samoobslužné zóně najdete mimo jiné i vkladový bankomat, tedy bankomat, který umí peníze nejen vydávat, ale i přijímat. K dispozici je také telefonní linka do Klientského centra Finanční skupiny České spořitelny s přednostním vyřízením nebo terminál pro přístup do internetbankingu České spořitelny a na vybrané finanční servery.

Nové samoobslužné zóny najdete nyní v obchodních centrech v Praze na Smíchově (pobočka Štefánikova) a v Olomouci. S instalací dalších se počítá v blízké době.

Tagged as: , ,

admin is
Email this author | All posts by admin

Leave a Reply